Zabiegi dla ciała i ducha

Zabiegi dla ciała i ducha

W domu możemy samodzielnie wykonać oczyszczanie skóry twarzy za pomocą pillingów. Można je przygotować np. z mielonej kawy, ciemnego cukru z naturalnymi dodatkami nawilżającymi. Jednak jeśli chcemy profesjonalnie zająć się swoją skórą to warto wybrać się do kosmetyczki. Oczyszczanie twarzy kraków to zabiegi oferowane w wielu dobrych salonach kosmetycznych.

Może to być oczyszczanie za pomocą kwasów lub odpowiednich urządzeń. Polecaną usługą jest mikrodermabrazja diamentowa, polega na delikatnym ścieraniu naskórka za pomocą diamentowych głowic.Ten zabieg pozwala usunąć martwy naskórek, wągry i inne zanieczyszczenia.Skóra pięknie się prezentuje, wygląda młodziej. Kolejnym zabiegiem jest hydrabrazja, która przy użyciu wody usuwa warstwę łoju i zaskórników.

czyszczenie4

Mimo licznych zabiegów upiększających, urodę naszą mogą szpecić zmarszczki, które z biegiem lat pogłębiają się. Botox jest zabiegiem, który likwiduje je i sprawia, że skóra wygląda młodziej. Massages krakow to zabiegi relaksujące i odprężające. Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku.

Specjalne podziękowania dla
jadoreinstytut logo