Ratunek dla włosów

Ratunek dla włosów

Od dzieciństwa szczyciłam się pięknymi, gęstymi włosami. Najpierw przystrajałam je dekoracyjnymi kokardami, później fantazyjnie upinałam. Włosy były moją chlubą i niewątpliwie mocnym atutem. Tak było aż do okresu dojrzewania. Wtedy zaczęły się pierwsze problemy.

Zdawałam sobie oczywiście sprawę z przemian jakie zachodzą w moim organizmie. Wiedziałam, że oprócz trądziku to właśnie włosy cierpią najbardziej. Stosowałam więc różne kosmetyki przeciw wypadaniu włosów i starałam się właściwie odżywiać. Trochę udało mi się poprawić kondycję włosów, lecz jednak problem nie znikł. Teraz jestem już dorosłą kobietą a włosy nadal sprawiają mi problem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Byłam nawet u lekarza, który zlecił mi kompleksowe badania. Nie wykazały one żadnych nieprawidłowości. Ten sam lekarz polecił mi stosowanie różnych okładów i maseczek na moje włosy. Stwierdził, że może niezbędne witaminy dostarczone z zewnątrz zadziałają skuteczniej niż tabletki. Kupiłam więc polecany przez niego szampon przeciw wypadaniu włosów. Mam nadzieję, że jego stosowanie poprawi ich kondycję. Już kiedyś przecież stosowałam takie kosmetyki.

Na rynku pojawiła się też maseczka na wypadanie włosów. Pochodzi ona z tej samej serii co szampon, myślę więc że byłaby jego doskonałym uzupełnieniem. Wiem, że takie kosmetyki nie działają natychmiastowo. Na efekty prawdopodobnie trzeba będzie czekać kilka tygodni. Ale jeśli w ten sposób uratuję chociaż kilka moich włosów, to i tak uznam to za sukces. A na razie muszę uzbroić się w cierpliwość.

więcej na:
http://www.visplantis.pl/produkty/basil-element/