Pomysł na prezent

Pomysł na prezent

Często, szukając pomysłu na prezent, czujemy się zagubieni i nie wiemy co wybrać. Szczególnie jeśli nie znamy osoby obdarowywanej zbyt dobrze. Nie zawsze jednak wypada wręczać plik pieniędzy. Dobrym wyjściem z sytuacji będą wtedy vouchery kosmetyczne. Najlepiej by było, aby nie były przeznaczone na jeden konkretny zabieg, ale na kilka jego rodzajów, tak aby obdarowany mógł sam wybrać, z którego z nich skorzysta.

Bon podarunkowy do salonu kosmetycznego możemy kupić zarówno za pięćdziesiąt, jak i tysiąc złoty, więc na pewno znajdziemy taki, na który nas stać. Cena zależy od usług w pakiecie, ale również od renomy danego salonu, lokalizacji, osób w nim pracujących oraz jakości używanych kosmetyków.

depilacja4

Być może jednak znamy solenizanta na tyle dobrze, że możemy bezpośrednio zapytać jaki zabieg chciałby dostać. Może na przykład ktoś chciałby, aby to była depilacja laserowa kraków lub masaż relaksacyjny. W takiej sytuacji możemy wykupić konkretny zabieg, zamiast pakietu i być może uda nam się skorzystać z promocji na niego.

źródło:
http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/